O AuCar

AuCar vykonáva opravy s najmodernejším, najpresnejším a najnovším servisným zariadením.

Nečakajte týždne na opravu či servisnú prehliadku. Bezpečnosť Vás a Vašej rodiny je prvoradá, preto sa o Vaše vozidlo postaráme okamžite.

AuCar autoservis vykonáva servisné prehliadky a ostatné servisné úkony potrebné pre bežnú údržbu automobilov aj pre nové vozidlá v záruke.

Náš cieľ

AuCar je nezávislým, multiznačkovým autoservisom, ktorého cieľom je poskytovať prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel.

Zabudnite na autorizované servisy a ušetrite s AuCarom, kde sa o Vaše vozidlo postarajú naši automechanici. Tí sú pravidelne vzdelávaní na odborných školeniacha kvalifikujú ich roky praxe.

 V AuCar-e starostlivo sledujeme požiadavky našich zákazníkov. Celá naša práca je založená na dlhoročných skúsenostiach, profesijnej dokonalosti našich zamestnancov a na najmodernejšom, najpresnejšom, najnovšom a pravidelne kalibrovanom zariadení a servisnej technike. Geometria je certifikovaná pre všetky typy vozidiel (VW, Audi, Škoda, Seat, BMW, Mercedes-Benz) a diagnostika vozidiel je pravidelne obnovovaná.

Kladieme dôraz na kvalitu našej práce a rovnako aj na kvalitu použitých náhradných dielov. Z tohto dôvodu spolupracujeme len s renomovanými partnermi, ktorí sú všetci lídrami na trhu vo svojich oboroch.

Servisné prehliadky

AuCar autoservis vykonáva servisné prehliadky a ostatné servisné úkony potrebné pre bežnú údržbu automobilov aj pre nové vozidlá v záruke, v zmysle Nariadenia Európskej komisie č. 1400 / 2002 z 31.júla 2002, ktoré sa bežne označuje ako “Bloková výnimka”. Toto nariadenie bolo v máji 2010 novelizované Nariadením Európskej Komisie č. 461/2010, s platnosťou do roku 2023.

Čo pre bežného motoristu znamená “Bloková výnimka”?

Vodič už nemusí jazdiť so svojim autom v záruke do značkového autoservisu na bežnú údržbu a servis. Môže, bez straty záruky, servisovať svoje auto v akejkoľvek autoopravovni, ktorá je odborne pripravená a použije originálne prvovýrobné alebo kvalitatívne rovnocenné náhradné diely. Výhodou je výrazne nižšia cena ako pri oprave v značkovom servise. Bloková výnimka je v platnosti od 1.11.2004

  • dáva možnosť prevádzať nezávislým servisom značkový servis, údržbu a opravy aj nových automobilov v záručnej dobe a to bez straty záruky, samozrejme pri dodržaní postupov a rozsahu prác predpísaných výrobcom automobilu a pri použití originálnych alebo kvalitatívne rovnocenných náhradných dielov
  • možnosť prístupu k technickým informáciám, dielenským príručkám a to aj o nových automobiloch
  • možnosť prístupu k originálnym náhradným dielom, originálnej diagnostike a školeniam a to nediskriminačne, včas a použiteľným spôsobom na rovnakej úrovni ako autorizovaným servisom
  • možnosť nakupovať originálne a kvalitatívne rovnocenné náhradné diely, informácie a diagnostiku od nezávislých distribútorov náhradných dielov

Bloková výnimka odstraňuje prekážky, ktorými sa výrobcovia áut bránili konkurencii.

Úprava pravidiel Blokovej výnimky platná od 1. júna 2010

Európska komisia zmenila pravidlá blokovej výnimky pre automobilový sektor. Na rozdiel od minulosti sú automobilky povinné uznať reklamácie aj vtedy, ak vozidlo absolvovalo opravu v neautorizovanom servise. Platnosť nových pravidiel sa končí v roku 2023.

 

Čo robíme

Servisné práce osobných a úžitkových vozidiel do 3,5 tony

Mechanické opravy

Lakovnícke práce

Klampiarske práce

Elektrikárske práce

Diagnostika

Geometria

Klimatizácia

Pneuservis

Používame výrobky

Naše služby

Servisné práce osobných a úžitkových vozidiel do 3,5 tony.

Rezervovať termín

Rezervujte si termín online prostredníctvom kontaktného formulára.

Kontaktujte nás

Zavolajte nám